![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage/blandteknik 12296206
*
nr 1229 6206
Carmen Paas
(f. 1966), Sverige
Collage/blandteknik, "Dance improvisation". Signerad, daterad 2016. Mixed media collage, 150x110 cm
Carmen Paas, svensk bildkonstnär född 1966.
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 januari 2019
kl 20:19:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/1 20:44:07
1
100 kr
20/1 23:56:33
2
300 kr
21/1 18:33:32
3
500 kr
21/1 18:41:19
4
600 kr
21/1 18:48:56
2
700 kr
21/1 18:54:55
4
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik carmen paas collage mixed media collage svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
1001 Akvarell
Carl Johan Forsberg (1868-1938), Sverige. (1868-19..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:15
-
2051 Akvarell
Clara Löfgren (1843-1923), Sverige. Kvinna vid gri..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:49
-
6196 Akvarell
Hugo Wickman, (tillskriven), ej signerad, Intyg a ..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:03
-
6017 Akvarell
Julio Casanova, "Tucan". Signerad, daterad -03. Ak..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:16
-
6429 Akvarell
Kerstin Glimstedt Eriksson. Signerad, akvarell, da..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:52
-
2039 Akvarell
Stina Sörman (1910-1993), Sverige. Fiskar. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:20
*
Carmen Paas
Carmen Paas, svensk bildkonstnär född 1966.
nr 1229 6206
Carmen Paas
(f. 1966), Sverige
Collage/blandteknik, "Dance improvisation". Signerad, daterad 2016. Mixed media collage, 150x110 cm
Carmen Paas, svensk bildkonstnär född 1966.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 januari 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/1 20:44:07 | 1 | 100 kr |
20/1 23:56:33 | 2 | 300 kr |
21/1 18:33:32 | 3 | 500 kr |
21/1 18:41:19 | 4 | 600 kr |
21/1 18:48:56 | 2 | 700 kr |
21/1 18:54:55 | 4 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik carmen paas collage mixed media collage svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
1001 Akvarell
Carl Johan Forsberg (1868-1938), Sverige. (1868-19..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:15 -
2051 Akvarell
Clara Löfgren (1843-1923), Sverige. Kvinna vid gri..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:49 -
6196 Akvarell
Hugo Wickman, (tillskriven), ej signerad, Intyg a ..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:03
-
6017 Akvarell
Julio Casanova, "Tucan". Signerad, daterad -03. Ak..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:16 -
6429 Akvarell
Kerstin Glimstedt Eriksson. Signerad, akvarell, da..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:52 -
2039 Akvarell
Stina Sörman (1910-1993), Sverige. Fiskar. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:20